In plaats van een publieke sessie te joinen en daar constant te maken te krijgen met overpowered patsers van spelers, kunnen we ook een friend/crew only sessie starten.
Voordeel is dat we dan geen players hebben die ons busje stelen of overhoop blazen, we kunnen diversen missies achter elkaar doen en lekker geld verdienen.
Nadeel is dat we geen missies kunnen doen waarbij je bv weed moet verkopen oid of een resupply van je voorraad, die moeten echt in een publieke omgeving. Maar dat kan je heel goed solo doen met deze tip: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=902728436
Het is geen cheat of hack en Rockstar doet hier ook niks tegen. Het is wel prettig als je alleen even je weed (of vals geld oid wat je criminele zaakjes ook zijn) wilt verkopen zonder het risico te lopen dat het verloren gaat door de eerste de beste lamer die je tegenkomt 😀
Ja ik zeg doen - wanneer spelen we eigenlijk weer ?
Roep maar iets, Leto moet natuurlijk nog ff langs de tietenbar 😀 😛
A.s. zondag?
Ja ik ben er