Jpohn Smedley - de CEO van Sony Online Entertainment kwam met de volgende uitspraak nadat hem de vraag werd gesteld:
If you could relaunch a shutdown title which one would you pick and what would you do differently this time?
Zijn antwoord was:
SWG. I would do everything differently.
SWG PLAYERS - OUR NEXT GAME (not announced yet) IS DEDICATED TO YOU. Once we launch it... you can come home now.
Wat zou hij daar nou mee bedoelen?
Ja dat zou echt een giller zijn maar dat denk ik niet.
Starwars Licentie hebben ze ook niet behalve dan de Clone Wars adventures dus what else?
Hmm, ik ben nu wel benieuwd waar ze mee gaan komen als het een nieuwe titel in de SW Galaxies franchise wordt.
Gaat dus wel ten koste van 4 MMO titels van SOE.
Als het inderdaad een MMO wordt onder de starwars licentie denk ik een MMO post Return of the Jedi ( even inhaken op de nieuwe films) dus een soort SWG maar dan in een andere timeframe.
Apart feitje:
Quote Originally Posted by gman8910 View Post
The swg trademark was renewed on 12/26/13 by Disney so this does give me a little hope
Dit was gewoon een prolongatie van een bestaande registratie door Lucas Arts. De oude registratie verliep. Niets bijzonders.
Zoals de frontpage al zegt dit wordt inderdaad geen Starwars Game ! Wat wordt het dan wel is nog onduidelijk misschien een The Repopulation lookalike.
...... en dit is dus de game:
Sony komt met zombie-sandbox mmo H1Z1
Sony Online Entertainment werkt aan een zombie-mmo genaamd H1Z1. Dat werd aangekondigd via een Game Talk Live-podcast.
De free-to-play sandbox mmo speelt zich 15 jaar na een zombievirusuitbraak in Midden-Amerika af. Spelers kruipen in de huid van iemand die moet zien te overleven in een wereld vol met zombies. Zij kunnen materialen verzamelen of samen met andere spelers veilige schuilgebieden bouwen om zombies en wilde dieren tegen te houden. Spelers kunnen ook dingen in vlam zetten en in voertuigen rijden.
Hoewel de beschrijving doet denken aan games als DayZ en Rust, belooft Sony dat het maken van spullen en wapens dieper gaat dan in soortgelijke titels. Zo is het mogelijk om eigen huizen te bouwen. Ook moeten er meerdere servers komen die een permanente wereld bieden. Zelfs wanneer spelers offline gaan, blijven veranderingen in de wereld bestaan en die gelden nog steeds wanneer zij terugkomen.
Sony laat verder weten dat er geen apart skill- of levelsysteem in H1Z1 zit. Spelers hebben de mogelijkheid om met een groep spelers samen te werken en een hoofdkwartier op te richten, maar ook om als boer een rustig leven te leiden. "We zorgen dat je zombiefantasie compleet is. Als je zoals ik ben en je alles wat beweegt wilt doden, probeer dat dan maar uit zou ik zeggen."
De game komt vooralsnog alleen naar pc en moet "snel speelbaar zijn, en met speelbaar bedoelen we volledig speelbaar". Toegang tot de vroege versie gaat rond de 20 dollar kosten. Het volledige spel wordt free-to-play en heeft microtransacties.
Wat moeten we hier van denken? ::)
Voor deze opzet is sandbox zeer geschikt. Het gaat om het opbouwen van een leven inclusief economie in een vijandige omgeving. Doet me denken aan een of andere zombie serie waarvan ik de naam vergeten ben.
Maar....
Ik zie niet in hoe dit samenhangt met
SWG PLAYERS - OUR NEXT GAME (not announced yet) IS DEDICATED TO YOU. Once we launch it... you can come home now.
Pfff alweer gezever en gezemel.... allemaal lege beloftes en holle inhoud.
Het is allemaal krampachtig gespartel in de roerige zee van waterpolo spelende schreeuwlelijkerds.
En nu ineens hoor je overal iets over SWG, nog steeds durft SOE niets toe te geven?
Stom bedrijf is het gericht op de portemonnee van de gamer.
Zo zijn ze allemaal gericht en zeker met die slappe games die geleverd worden en later worden voorzien van DLCs?
Ach ik heb tegenwoordig toch al minder trek in games omdat het allemaal hetzelfde is, snel gemaakt, zonder inhoud en steeds in een ander jasje en met veel bombarie gepresenteerd.
Wat blijkt achteraf? Prullenbakrotzooi!
Ik zal niet zo snel meer een MMO gaan spelen.. en een gratis sandboxgame bestaat niet.
Dat kan nooit goed gevuld zijn van degelijk inhoud zoals bijv. SWG.
The Repopulation is ook niet gratis, men ging pas verder met bouwen wanneer men geld neertelde voor verdere ontwikkelingen.
Danny out! ;D
Verder alles goed Leto? 😀
Wat Abib aangeeft, ik zie de link tussen deze Zombie MMO en de oude SWG populatie ook niet direct.
Ik heb het niet zo op het zombie genre dus dat kan voor mij wel een deal breker zijn.
Maar wat ze aangeven over de mogelijkheden binnen de sandbox kan dan wel weer aardig zijn.
Nieuwsgierigheid is toch wel een beetje gewekt.
De koppeling met SWG kan ik ook niet even ontdekken en ik denk dat het meer te maken heeft met de game features zoals geen levels, skilltrees, housing en complex crafting.
Wat ik wel nog steeds apart vind is dat men tegenwoordig het "Sandbox" element zeer hyped want dat is het helemaal voor de nieuwe generaties MMO's terwijl ze zelf de beste MMO zelf gekilled hebben. Apart ::)
Ik ga deze game wel in de gaten houden.