Forum

Hasbro komt met Vin...
 
Notifications
Clear all

Hasbro komt met Vintage Collection Figures

Lantern
(@lantern)
Illustrious Member Admin

Ik denk dat mening starwars fan de orginele figures hebben gespaard van Kenner zoals deze:

In Augustus 2010 komt Habro met de Vintage Collection Figures met de orginele package met zelfs het Kenner logo !

Hier een plaatje van deze collection:

Erg leuk ๐Ÿ™‚

Quote
Topic starter Posted : 22/02/2010 12:45 pm
Dashea
(@dashea)
Illustrious Member

Dus, originele verpakkingen zoals toen, met poppetjes van nu?

Ik zou best wel een serie oude poppetjes willen, special collection ofzo, poppetjes van toen maar dan met een jaartal 2010 op hun beentjes (achterkant) ๐Ÿ˜›

Ik kon trouwens 2 jaar geleden een rocket firing Boba Fett kopen, imitatie welliswaar voor 35 euro. Was net echt, maar dan dus wel fake. Had het er niet voor over toen

ReplyQuote
Posted : 22/02/2010 2:23 pm
(@eciruam)
Reputable Member

maar dit is vanaf 4 jaar tot 30 jaar..........die mogen jullie niet meer kopen ๐Ÿ™‚

ReplyQuote
Posted : 22/02/2010 3:42 pm
Dashea
(@dashea)
Illustrious Member

Hmmm.... jij bent zeker de leukste thuis ::)

Spank d'r ff Maurice, zulke grappen komen hard aan bij een Star Wars fan ;D ;D

ReplyQuote
Posted : 22/02/2010 7:03 pm
 Leto
(@leto-the-mandorine)
Illustrious Member

Nou euhm.. ik vind dus je reinste onzinnige geldklopperij.
Die figures zien er sowieso heel anders uit!
Het klinkt gewoon als namaakvintage gemaakt in aziรซ.

ReplyQuote
Posted : 22/02/2010 9:59 pm
Abib
 Abib
(@abib)
Noble Member

@Eci: Het is 4+ hoor!!! dus ookl voor jongetjes van 30-75 en ouder die nog een beetje in touch zijn met de kleuter in zichzelf. En eerlijk is eerlijk, die 4+ is ook alleen maar omdat ze dan de boel niet doorslikken. Eigenlijk is het 9+ wanneer ze er ook echt iets van moeten snappen! ::)

@Leto: Ook met betrekking geldklopperij is het vintage, dat was in de jaren 70 en 80 niet anders!

Ik vind het zelf wel slim gevonden.... Al die oudere jongeren die nu wel het geld hebben te kopen wat vroeger onbereikbaar was. Vooral in de crisis van de jaren tachtig.... ๐Ÿ˜ฎ oh wacht... :- zelfs dat heeft een vintage element!!

Brengt wel weer een stukje jeugdsentiment naar boven... zoals het eerste star wars poppetje dat ik in bezit kreeg... bij mij was dat Snaggletooth!

ReplyQuote
Posted : 23/02/2010 12:19 am
Dashea
(@dashea)
Illustrious Member

Het idee van de oude verpakking is leuk, maar vind wel jammer dat er poppetjes in zitten van deze tijd.
Dat het geldklopperij is weten we allemaal, dat Luke Skywalker (bv Bespin outfit) bijvoorbeeld uitgegeven word in 3 รก 4 verschillende posses of wapenvarianten tja, verkoopt meer want de verzamelaar wil ze alle 4 hebben. En zo heb elk character, vooral de bekende tig variaties.

Ik heb in het begin van de nieuwe Kenner series, toen de nieuwe poppetjes nog op He-Man poppetjes leken, een tijdje alles gekocht. Totdat de series steeds sneller en steeds meer achter elkaar kwamen, waarin je vooral variatie(s) kreeg om maar geld te verdienen.

Ik heb bv Boba Fett uit de 2e lijn van de nieuwe Kenner series, maar inmiddels heb ik 3 of 4 Boba Fetts, of met een andere kaart (verpakking) of andere posses. Tja ๐Ÿ˜‰

Het is goeie merchandise als je geld wilt verdienen, het is jammer voor de fan/verzamelaar want eigenlijk is die de dupe omdat hij of het niet allemaal kopen kan of omdat hij een 2e hypotheek moet nemen om alles te kunnen bekostigen

ReplyQuote
Posted : 23/02/2010 10:40 am