Forum

In development... M...
 
Notifications
Clear all

In development... MMORPG

Dashea
(@dashea)
Illustrious Member

http://startrek.perpetual.com/index.html

Star Trek Online, gereed 2006?

Quote
Topic starter Posted : 04/12/2005 5:00 pm
(@xcaret)
Prominent Member

nothing compares to SWG πŸ™

ReplyQuote
Posted : 04/12/2005 6:53 pm
Dashea
(@dashea)
Illustrious Member

nothing compares to SWG πŸ™

Das waar... maar het kan misschien wel leuk zijn

ReplyQuote
Topic starter Posted : 05/12/2005 12:00 am
 Faas
(@faas)
Active Member

Bah Star Trek πŸ˜•

πŸ˜›

ReplyQuote
Posted : 14/12/2005 7:09 pm
Lantern
(@lantern)
Illustrious Member Admin

Neh Star Trek πŸ™

Gimmie EQ2 instead !

ReplyQuote
Posted : 14/12/2005 8:42 pm
Dashea
(@dashea)
Illustrious Member

Ik hou er ook niet van, maar misschien is de gameplay en contect wel goed πŸ™‚

ReplyQuote
Topic starter Posted : 14/12/2005 10:51 pm
 Leto
(@leto-the-mandorine)
Illustrious Member

Star Trek Online duikt weer op

Door Paul Hulsebosch, maandag 28 juli 2008 11:52

De website van de mmo-game Star Trek Online is vernieuwd. Naar nu blijkt heeft Cryptic Studios de ontwikkeling van het spel overgenomen van Perpetual Entertainment, dat er vier jaar aan heeft gewerkt.

In Star Trek Online kan de speler kapitein worden van een ruimteschip, en daarbij kiezen voor het Klingon Empire of de United Federation of Planets. Schepen kunnen worden aangepast en spelers kunnen een bemanning voor hun schip selecteren. Het spel speelt zich af vlak na de gebeurtenissen uit de films en tv-series. Niet alleen ruimteschepen spelen een belangrijke rol, ook de diverse planeten van het universum worden aangedaan. Jack Emmert, directeur van Cryptic, geeft op de website van het spel aan dat het spel "net zoveel om verkenning draait als om het leveren van gevechten."

Cryptic maakt het spel voor de pc en voor een console, zonder daarbij te vermelden welke. Waarschijnlijk gaat het om de Xbox 360, want ook het andere project waar Cryptic aan werkt, Champions Online, verschijnt op de pc en de 360. Wie Star Trek Online op de markt gaat brengen, is onduidelijk. Op de website van STO presenteert Cryptic zich als ontwikkelaar en uitgever, maar voor Champions Online werkt de ontwikkelaar samen met 2K Games, onderdeel van Take-Two Interactive. Het wordt de eerste mmo-game die Take-Two uit gaat geven.

(click)

ReplyQuote
Posted : 29/07/2008 6:47 pm
 Leto
(@leto-the-mandorine)
Illustrious Member

hier onder een paar videos van Stargate Worlds, ik moest wel denken aan Tabula Rasa bij die gameplay video 1.

Stargate Worlds 'Discovery' teaser HD

Stargate Worlds 'Comic-Con 08' gameplay 1

Stargate Worlds 'Comic-Con 08' gameplay 2

komt niet echt over als een mmorpg, meer als mmofps?

ReplyQuote
Posted : 29/07/2008 7:19 pm
Lantern
(@lantern)
Illustrious Member Admin

in Star heb ik niet zon TrekΒ  ;D

ReplyQuote
Posted : 16/09/2008 2:22 am